Середа, 21.08.2019, 14:27
Вітаю Вас Гість | RSS

ДПТНЗ  "ЗАЛІЩИЦЬКЕ  ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ"

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Робота в гуртожитку

Для проживання іногородніх учнів на території навчального закладу функціонує гуртожиток.

Організація виховної роботи в гуртожитку базується на самоврядуванні, самообслуговуванні, індивідуальному підході до особистості. Цю функцію здійснює рада гуртожитку, яка включає санітарно-побутовий, навчально-виховний, спортивний і культмасовий сектори. Дирекція ВПУ, комендант, вихователі лише надають допомогу в організації самоврядування, контролюють дотримання пропускної системи, правил проживання, порядку санітарно-гігієнічного і естетичного. Учні самостійно керують життям і діяльністю колективу гуртожитку, а спрямовують цю роботу вихователі.

В гуртожитку обладнано кімнату  для підготовки учнів до занять, кімнату для проведення виховних заходів, кімната для відпочинку, духовна світлиця, побутова кімната, кімната для приготування їжі. Учні згідно графіків чергують по кухні та кімнатах. Один раз на тиждень проводять санітарний день.

Органом самоврядування в гуртожитку є Рада гуртожитку, під керівництвом вихователів. Учні, які проживають в гуртожитку є активними учасниками гуртків художньої самодіяльності, учасниками обласних конкурсів.

Для забезпечення належної дисципліни в гуртожитку існує чітка пропускна система для підтримки порядку. Обличчям гуртожитку є фойє. Естетично оформлено стенди з державною символікою, інформаційні стенди. Місцями в гуртожитку забезпечуються всі бажаючі учні.

Для підтримання порядку та дисципліни в гуртожитку організовано чергування майстрів  виробничого навчання. Питання про виховну роботу, санітарний стан розглядається на педагогічних радах та нарадах при директорові.

Педагогічним колективом ВПУ проводиться велика турбота щодо організації дозвілля учнів, що проживають в гуртожитку, організовані гуртки художньої самодіяльності та спортивні секції, тематичні вечори та  дискотеки.

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031