Середа, 21.08.2019, 14:29
Вітаю Вас Гість | RSS

ДПТНЗ  "ЗАЛІЩИЦЬКЕ  ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ"

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Є ПАМ’ЯТЬ, ЯКІЙ НЕ БУДЕ КІНЦЯ

Є ПАМ’ЯТЬ, ЯКІЙ НЕ БУДЕ КІНЦЯ

Під такою назвою відбу­вся патріотичний захід у Заліщицькому вищому про­фесійному училищі, орга­нізований вихователями та учнями. Свято приурочене для тих, хто повсякденно тримає автомат, хто муж­ній і відважний. Це наші сла­вні і дорогі солдати.

Навіть важко передати той піднесений настрій, який панував того дня в актовій залі училища. Тут витав дух патріотизму. Кожному було подаровано блакитно-жовту стрічку ученицею 1 групи Русланою Куртяк. А розпо­чалося дійство виступом маленьких артистів Марка і Софійки Війтик ,які проде­монстрували хореографіч­ний нарис “ А наші діти , ону­ки наші будуть символом життя на Землі Пісня О.А.Сороки “ Люблю тебе, Вк- раїнонько моя“ в авторсь­кому виконанні звучала гордо і величаво. На зміну їй зачарувала всіх “За сонце, за небо “ у виконанні Наталії Абрам’юк і Любові Кала- кайло. Справжньою окрасою свята була Наталя Абра­м’юк, яка виконала ряд му­зичних творів . Це "Дай Боже сили нашим солдатам», «Присягу двічі не дають Учні Мар’яна Бурковська, Апіна Копчук із піснею "Про­шу в неба “ і Христина Книгиницька із піснею “Білий птах“ були неперевершені. Неоціненний внесок у підготовку вечора зробили педагоги училища. Глядачів заполонило виконання пісень тріо у складі Г.М.На- візівської, Л.І.Ковальчук, О.Я.Курик “Чи чуєш, мій сину, а в складі О.А.Сороки, Л.І Ковальчук, О.Я.Курик - “Там за лісом,за лугом Своїм спі­вом присутніх також зача­рував І.В.Федірко піснею “ Підеш ти сину в ар­мію“ .Душевно і по-материн­ськи ніжно була пред­ставлена музично-хорео­графічна композиція Вирос­теш ти сину... “у виконанні Н.М.Війтик.

Кожне слово з уст чарів­них ведучих Христини Мики- тин і Марії Фербей залишало слід у серцях глядачів, адже не можна було не помітити сліз , які бриніли на очах глядачів .Вони розповіли про учнів , випускників на­шого училища, які виконують священний обов’язок в зоні АТО і про загиблих краян. Вірші у виконанні Сергія Тимчука “ Я на курорт при­їхав ,мамо “,Анни Кватирук “Вони тепер там, під куля­ми”, Анастасії Макари “ Наві­що нам ,оті руїни “і слайд- шоу з героїко-патріотичними моментами, продемонстро­вані Петром Дерманським та Зеновієм Тужанським, глибоко проникли в душі

учнів.

Електроенергія, яка була відімкнена цього дня в ра­йоні, аж ніяк не затьмарила задуми багатьох цікавих ідей. Всі учасники дійства і глядачі в глибокій темноті з великою вірою в краще майбутнє України зі щирим побажаннями великої і небе­сної любові ,миру і злагоди до всього українського на­роду виконали Гімн держави.

Ми щиро вдячні всім за фінансову допомогу, адже благодійні коштипередано в штаб допомоги воїнам. А нашою метою є виховати справжніх людей, патріотів, щоб вони були чесними і працьовитими, хоробрими і гарними душею, достойними тих героїв, які були, є та на­завжди залишаться гордістю нашого народу та нашої України. Бо, як писав В.О.Су- хомлинський “Той, хто по- справжньому любить Бать­ківщину, - з усякого погляду справжня людина“.

Іванна АНДРУСИК, вихователь

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031